Website TrackingNasz zespół


Poproś o bezpłatną stronę internetową + stronę docelową
Jako partner naszego zespołu możesz bezpłatnie zamówić naszą stronę internetową i stronę docelową. To są dwie kolejne strony, ale z Twoimi danymi i linkami do rekomendacji.

  Przykładowa witryna  

  Przykładowa strona docelowa  


Musisz jednak wcześniej zarejestrować się w CannerGrow za pośrednictwem tej strony!

Aby to zrobić, wpisz nazwę użytkownika sponsora na CannerGrow i swój adres e-mail. Nazwę użytkownika sponsora znajdziesz po zarejestrowaniu się na zapleczu CannerGrow w punkcie menu „Zespół”.

Zamów stronę internetową + stronę docelową
Jeśli jesteś już zarejestrowany w Cannerald / CannerGrow, możesz również skorzystać z naszej strony internetowej i strony docelowej dla siebie. To są dwie kolejne strony, ale z Twoimi danymi i linkami do rekomendacji.
Za skonfigurowanie dwóch spersonalizowanych stron internetowych pobieramy jednorazową opłatę konfiguracyjną w wysokości 49 EUR.

  Przykładowa witryna  

  Przykładowa strona docelowa  


Strefa dla członków zespołu
Swoimi danymi dostępowymi możesz zalogować się do „obszaru dla członków zespołu”. Tutaj znajdziesz dalsze materiały marketingowe, takie jak szablony do wydruku na wizytówki, banery oraz dalsze informacje i linki. Tutaj możesz również zmienić i uzupełnić ustawienia i dane Twojej spersonalizowanej strony internetowej / strony docelowej.